e-Kiosk.pl - Newsweek 51-52/2019

czytaj

Newsweek

51-52/2019 (15.12.2019)

Liczba stron: 172

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 9.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 44% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

W świątecznym numerze Newsweeka miedzy innymi: prof. Marcin Król prognozuje, jaka będzie Polska; Justyna Łagowska i Jan Klata o miłości, która nie ustaje, demonach i życiu w teatrze; Julian Barnes o tym, czym jest dla niego śmierć i dlaczego miłość pozostaje wciąż najważniejszym tematem jego książek; kto i dlaczego manipuluje tekstem Biblii i dlaczego ewangeliści nie mogli spisać swoich ewangelii; kto jest prawdziwym bohaterem najnowszego filmu Romana Polańskiego.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis