e-Kiosk.pl - Auto Świat 51-52/2019

czytaj

Auto Świat

51-52/2019 (15.12.2019)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.00 zł 2.30 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 4% w porównaniu do ceny z okładki

110,00 zł

Opis

Pierwsza jazda Volkswagenem Golfem VIII; dopłaty do samochodów elektrycznych; testy: BMW M850i xDrive GRAN COUPÉ, Peugeot 208, Renault ZOE; Mercedes GLA już na wiosnę w salonach; jak badać trzeźwość i co grozi za jazde po alkoholu; dodatek specjalny: auta uzywane, w nim m.in. kompletny wykaz wezwań producentów, zgłoszonych do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w 2019.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis