e-Kiosk.pl - Auto Świat 1-2/2020

czytaj

Auto Świat

1-2/2020 (29.12.2019)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.80 zł 4.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 56% w porównaniu do ceny z okładki

110,00 zł

Opis

Audi A3, nowa generacja; jazda sportową wersją Toyoty GR Yaris; Porsche Macan GTS, prezentacja 380-konnego SUV-a; porównanie par aut o różnej wielkości marek z tego samego koncernu; zmiany w przepisach dla kierowców: co się zmieniło ostatnio i co zmieni wkrótce; systemy, które wspomagają lub zastępują kierowcę; przegląd rynku aut z różnymi rodzajami napędu na 4 koła; dodatek - superauta roku 2019 i 2020.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis