e-Kiosk.pl - Newsweek 1-2/2020

czytaj

Newsweek

1-2/2020 (29.12.2019)

Liczba stron: 164

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 9.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 44% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Krystyna Janda – Od jakiegoś czasu życie mnie męczy. Boję się go. Wchodzę do teatru i jest raj; Tomasz Gollob – Jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców świata opowiada o potwornym bólu, z jakim żyje od wypadku na torze motocrossowym; Bieg z przewodnikiem – Jak Krzysiek stał się oczami dla Olka; Sędzia Paweł Juszczyszyn – Ci sędziowie, którzy ulegną władzy, już zawsze będą ulegać; Historia zapisana w DNA – Polaków portret genetyczny.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis