e-Kiosk.pl - Digital Camera Polska 1/2020

czytaj

Digital Camera Polska

1/2020 (14.01.2020)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
13.90 zł 19.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

139,00 zł

Opis

Najlepsze zdjęcia naszych Czytelników; Pirelli 2020 - najnowsza edycja kalendarza, za którego kształt odpowiadał Paolo Roversi; 22 porady na 2020 rok; Michał Siarek - małe społeczności północnej Europy w obiektywie polskiego dokumentalisty; Ollie Taylor podpowiada, jak fotografować nocne niebo; David Yarrow o roli, jaką pełnią zdjęcia przyrodnicze w dzisiejszym świecie; Akademia Digital Camera; Dawid Markoff zabiera nas za kulisy sesji studyjnej z użyciem smartfonu; pomagamy i rozwiązujemy Wasze fotografi czne problemy; dwoje naszych Czytelników próbuje swoich sił w fotografowaniu przez szybę akwarium; warsztaty fotografowania miejskiego krajobrazu z Ronem Timehinem; praktyczny przewodnik po Photoshopie i Lightroomie; fotograficzny omnibus; STREFA SPRZĘTU: filtry gradientowe; Nikon Z50; kompakty z dużą matrycą; obiektywy do astrofotografii.

Digital Camerajest miesięcznikiem wydawanym na licencji brytyjskiego wydawnictwa Future w 20 krajach świata. Na wszystkich lokalnych rynkach jest uznanym liderem i wyznacza standardy w segmencie miesięczników fotograficznych.
Edycja polska, oprócz materiałów z oryginalnego wydania, zawiera informacje przygotowane specjalnie dla polskich czytelników, dostosowane do realiów rodzimego rynku. Na ponad 100 stronach profesjonaliści podpowiadają jak najlepiej wykorzystać sprzęt i poprawić fotograficzny warsztat oraz inspirują do kreatywnej pracy z aparatem. Siłą magazynu są nie tylko artykuły poradnikowe, ale również niezależne, wiarygodne testy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis