e-Kiosk.pl - Digital Camera Polska 2/2020

czytaj

Digital Camera Polska

2/2020 (07.02.2020)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
13.90 zł 19.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

139,00 zł

Opis

Warsztat i inspiracje: Dave Zdanowicz opowiada o swoim niezwykłym zdjęciu wodospadu; Wyniki plebiscytu na najlepsze produkty i wydarzenia fotografi czne ubiegłego roku; kreatywne projekty, które pozwolą Ci rozwinąć swój talent; kulisy studyjnej sesji reklamowej; Grzegorz Wełnicki - rozmawiamy o „Eternal”, nowym projekcie polskiego dokumentalisty; jak fotografować nadmorskie krajobrazy; Christie Goodwin - brytyjska fotografka opowiada o współpracy z największymi gwiazdami estrady; Akademia Digital Camera; pomagamy i rozwiązujemy Wasze fotografi czne problemy; warsztaty filmowania dzikiej przyrody z Matthew Williamsem-Ellisem; praktyczny przewodnik po Photoshopie i Lightroomie; fotograficzny omnibus; STREFA SPRZĘTU: Canon EOS-1D X Mark III; chmura dla fotografa; Nikon D780; ministatywy; obiektywy do „streeta”.

Digital Camerajest miesięcznikiem wydawanym na licencji brytyjskiego wydawnictwa Future w 20 krajach świata. Na wszystkich lokalnych rynkach jest uznanym liderem i wyznacza standardy w segmencie miesięczników fotograficznych.
Edycja polska, oprócz materiałów z oryginalnego wydania, zawiera informacje przygotowane specjalnie dla polskich czytelników, dostosowane do realiów rodzimego rynku. Na ponad 100 stronach profesjonaliści podpowiadają jak najlepiej wykorzystać sprzęt i poprawić fotograficzny warsztat oraz inspirują do kreatywnej pracy z aparatem. Siłą magazynu są nie tylko artykuły poradnikowe, ale również niezależne, wiarygodne testy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis