e-Kiosk.pl - Młody Technik 3/2020

czytaj

Młody Technik

3/2020 (17.02.2020)

Liczba stron: 120

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.50 zł 11.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 33% w porównaniu do ceny z okładki

95,00 zł

Opis

Od mikroświata po rubieże kosmosu. Człowiek chce widzieć wszystko; Świat wirtualny, rozszerzony i pomieszany. Widzieć więcej niż w rzeczywistości; Nasi idole – liderzy innowacji: Nieprzemakalna szkocka przemyślność – Charles Macintosh; Mobilne aplikacje: Test aplikacji: programy do odtwarzania podcastów; Matematyka z ludzką twarzą: Lem, Tokarczuk, Kraków, matematyka; Koniec i co dalej: Korki drogowe i tłok. Stoisz, tracisz czas i wdychasz spaliny – ale w ulubionej zabawce.

Młody Technik to popularny miesięcznik ukazujący się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.
Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis