e-Kiosk.pl - Polityka 4/2020

czytaj

Polityka

4/2020 (21.01.2020)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

369,00 zł

Opis

Pamięć o Auschwitz; PiS idzie na wojnę z Europą; Pakt Drugiej Tury – wyzwanie dla opozycji; koniec masowych protestów; prof. Krystyna Skarżyńska o tym, dlaczego autokracja tak pociąga młodych mężczyzn; ministrantki; Polak w górach; rozmowa z dr inż. Emilią den Boer o tym, co mówią o nas nasze śmieci; kręte drogi Krzysztofa Leskiego; podatek cukrowy – czyli jak pod pretekstem troski o zdrowie nałożyć kolejną daninę; obiecanki na torach; kontrowersyjna rolna rewolucja; prawa wygnańców; Wiaczesław Mosze Kantor - poplecznik Putina; Megxit przed brexitem; jak sklejano Wyspy Brytyjskie; jak polityków przekonać do ocieplenia; przegląd naukowych odkryć i przykryć; nowotwór - gra strategiczna; design restauracyjny; sporty zimowe w świecie bez śniegu; Andrzej Sapkowski - stwórca Wiedźmina; 27. Paszporty POLITYKI - przesłanie noblistki; Taika Waititi - jeden z najbardziej rozchwytywanych twórców Hollywood; klarnecista i kompozytor Wacław Zimpel o swoich muzycznych poszukiwaniach; indyjskie marzenia.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis