e-Kiosk.pl - Newsweek 5/2020
 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Andrzej Duda - czy maskując słabość srogimi minami, może wygrać wybory prezydenckie; afera w SKOK Wołomin; czy Kościół słono zapłaci za obecne zaangażowanie polityczne; jak z dziećmi rozmawiać o pornografii; Wietnamczycy w Polsce; jak pielęgnować miłość; Izaak Babel - 80 lat od egzekucji wielkiego pisarza; gwałty w Indiach; Meghan i Harry wyrzekli się królewskich tytułów oraz pieniędzy brytyjskich podatników; 30 lat polskiej transformacji ocenia prof. Marcin Piątkowski; gadżety dla pupili; elektryczne auta - przekonuje do nich Wolf-Stefan Specht, prezes zarządu Volkswagen Group Polska; fizycy opracowali właśnie nowy, rewolucyjny model ewolucji wszechświata; z bliska - fruczak gołąbek, czyli bucząca ćma; naukowcy znaleźli dowody potwierdzające istnienie związków między grupami krwi a ryzykiem zachorowania na niektóre choroby; niewygodny Hasior; butikowe cukiernie.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis