e-Kiosk.pl - Tygodnik Do Rzeczy 5/2020

czytaj

Tygodnik Do Rzeczy

5/2020 (26.01.2020)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 53% w porównaniu do ceny z okładki

168,00 zł

Opis

Kim jest Mosze Kantor, organizator Światowego Forum Holokaustu; kampania prezydencka będzie odbywać się w cieniu sporów o sądy w kraju i w Brukseli; „Małe kobietki” Grety Gerwig to zwiewna i piękna adaptacja powieści Louisy May Alcott; rządy PiS nigdy nie przeciwstawiły się frontalnie idei polityki klimatycznej; rozmowa z prezesem Banku Pekao SA; jak Dawid Kubacki wygrał Turniej Czterech Skoczni i został jednym z narciarskich trzech królów; rzadkie choroby – mukowiscydoza.

Tygodnik „Do Rzeczy” to pismo o profilu konserwatywno liberalnym dla ludzi, którzy nie boją się myśleć. Kto chce zrozumieć współczesny świat i Polskę powinien po nie sięgnąć. Pismo skupia się na opisywaniu zjawisk politycznych, społecznych, gospodarczych i religijnych z innej niż powszechnie przyjęta perspektywy.
Jego autorzy to znani publicyści, pisarze i historycy. „Do Rzeczy” kieruje Paweł Lisicki, a na stałe pisują w nim m.in. Rafał A. Ziemkiewicz , Piotr Gabryel, Cezary Gmyz, Piotr Semka, Piotr Zychowicz, Kamila Baranowska, Piotr Gociek, Grzegorz Kucharczyk, Wojciech Wybranowski i Łukasz Warzecha.

czytaj więcej zwiń opis