e-Kiosk.pl - Pracownik Samorządowy 3/2020

czytaj

Pracownik Samorządowy

3/2020 (06.03.2020)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
47.00 zł 51.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 8% w porównaniu do ceny z okładki

564,00 zł

Opis

Ślad cyfrowy; Nowe prawo zamówień publicznych, a wynagrodzenie Wykonawcy przy zlecaniu usług zewnętrznych; Wybór instytucji zarządzającej Pracowniczymi Planami Kapitałowymi; Oświadczenia majątkowe pracowników samorządowych; Rozwiązanie stosunku pracy z nauczycielem; Odpowiedzialność dyscyplinarna nauczycieli po zmianach w Ustawie Karta nauczyciela; Zasady opracowywania arkuszy organizacji szkoły i przedszkola; Minimalne wynagrodzenie; Informacje o warunkach zatrudnienia nauczyciela.

PRACOWNIK SAMORZĄDOWY to pierwszy miesięcznik na rynku, w którym sprawy kadrowo-płacowe odnoszą się do wszystkich pracowników samorządowych. Zakres tematów poruszanych na łamach pisma w pełni obejmuje problemy dotyczące zagadnień personalnych, tj. spraw kadrowych, płacowych oraz zarządzania pracownikami. Czytelnicy odnajdą w nim:
  • rozwiązania konkretnych problemów, przykłady dobrych praktyk,
  • porady i interpretacje przepisów,
  • odpowiedzi na swoje pytania,
  • nowe prawo i planowane zmiany,
  • orzecznictwo, wzory dokumentów, wskaźniki, stawki.

Miesięcznik adresowany jest do: pracowników urzędów i samorządowych jednostek organizacyjnych, w szczególności do pracowników działów personalnych, specjalistów do spraw kadrowo-płacowych, kadry zarządzającej JST.

czytaj więcej zwiń opis