e-Kiosk.pl - Newsweek 9/2020
 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Joanna Lichocka pupilka prezesa wywołała największy od miesięcy kryzys polityczny w PiS; Małgorzata Kidawa-Błońska ruszyła w Polskę; Marszałek Grodzki pokazał, że PiS źle wydaje publiczne pieniądze, i powiedział, jak mogłyby być wydane lepiej; onkologia w Polsce; w gminie Trzebieszów, gdzie poparcie dla PiS sięga 80 procent, ludzie słuchają się telewizji; rolniczy YouTube; HISTORIA - Roman Dmowski; nad Bratysławą krąży widmo rządu wspieranego przez faszystów; burza nad Sekwaną; prokurator William Barr tępi wrogów prezydenta Trumpa; inflacja przyspiesza, ceny rosną, a Rada Polityki Pieniężnej nie reaguje; dlaczego do tony węgla dopłacamy w Polsce 40 złotych; gadżety ze sztuczną inteligencją; suplementy - złudne obietnice zdrowia; z bliska - modrzyki zwyczajne; Babilończycy - znakomici matematycy, astronomowie i inżynierowie; KULTURA: „Nędznicy”; Julia Marcell; Margaret Atwood; jak mieszczuchy odkrywają przyrodę.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis