e-Kiosk.pl - Live Sound & Installation 3/2020

czytaj

Live Sound & Installation

3/2020 (17.03.2020)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.10 zł 8.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 56% w porównaniu do ceny z okładki

42,60 zł

Opis

Nowości, realizacje i wydarzenia; Scena Jutra 2020; rozmowa - Albert Kacprzak; lightschool - semestr wiosna/lato 2020; sprzęt - NAW (Linea Research) MD4820; sprzęt - QSC KS118; NTi Minirator MR-PRO i MR2; tutoriale - jak odseparować brzmienie gitary basowej od stopy; odsłuchy cz. I; zestawienie - subbasy koncertowe; legendarne konstrukcje - Digidesign (AVID) VENUE; rozważania – serwisowanie urządzeń elektroakustycznych.

Czytelnicy Live Sound & Installation mogą zapoznać się zarówno z najnowszymi światowymi trendami w zakresie techniki estradowej, jak i osiągnięciami polskich projektantów i realizatorów.
Pismo prezentuje nowe urządzenia i systemy, a także interesujące instalacje, zarówno stałe (teatry, kluby, sale audytoryjne i obiekty użytku publicznego), jak i touringowe (koncerty, festiwale).
Największy nacisk kładzie się na przekazywanie wiedzy z zakresu projektowania i doboru odpowiednich komponentów systemów dźwiękowych i oświetleniowych, rozwiązywania problemów związanych z projektowaniem i eksploatacją tych systemów oraz ich obsługą.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis