e-Kiosk.pl - Polityka 9/2020

czytaj

Polityka

9/2020 (25.02.2020)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

369,00 zł

Opis

Pisowska ośmiornica; Stary i młody Pruszków; Strategia Kidawy-Błońskiej; Dr hab. Patrycja Trzeszczyńska, etnolożka, o bieszczadzkich mitach i pamięci; Leki na raka dla bogatych; Miasta zaczęły walczyć z szyldozą; Jak wyparowały pieniądze podkarpackich samorządów; Handel bez niedziel; Rząd majstruje w emeryturach; Paragrafy w służbie władzy; Feministyczna wojna o język; Co wynika z eksperymentów archeologicznych.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis