e-Kiosk.pl - Auto Świat 11-12/2020

czytaj

Auto Świat

11-12/2020 (08.03.2020)

Liczba stron: 0

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.80 zł 2.30 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 4% w porównaniu do ceny z okładki

110,00 zł

Opis

Jubileuszowe wydanie z okazji 25-lecia tytułu - w numerze między innymi: Cupra Formentor powalczy o klientów w klasie kompaktowych crossoverów klasy premium; Audi Q8 kontra BMW X6, porównanie stylowych SUV-ów premium; Suzuki Jimny - czym jeszcze przekonuje niewielka terenówka z Japonii; co zmieniło się w ciągu ostatnich 25 lat w obsłudze samochodu; najciekawsze treści z pierwszego rocznika „Auto Świata”.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis