e-Kiosk.pl - Polityka 10/2020

czytaj

Polityka

10/2020 (03.03.2020)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

369,00 zł

Opis

Jak koronawirus dezorganizuje nasze życie; rozpędza się kampanijna machina się - PiS już wie, że powtórka strategii z pierwszej kampanii Dudy zawodzi, a opozycja nabiera tempa; może czekać nas susza, jakiej nie było od półwiecza, czas myśleć, jak zmniejszyć nasz ślad wodny; żar tropików pod Mszczonowem; prawie 8 tysięcy harcmistrzów i opiekunów Boy Scouts of America zostało oskarżonych o pedofilię; Anastazja Mikowa i Yann Arthus-Bertrand o swoim dokumencie, który jest owocem wywiadów przeprowadzonych z 2 tys. kobiet z 50 krajów świata.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis