e-Kiosk.pl - Polityka 12/2020

czytaj

Polityka

12/2020 (17.03.2020)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

369,00 zł

Opis

Kraj w pandemii - kto za to zapłaci; lekcje na odległość; kandydatki na pierwszą damę, kandydaci na pierwszego dżentelmena; TVP z Kurskim w tle; jak koronawirus zmienia polską politykę; trauma gwałtu - jak o tym powiedzieć; Politechnika Rzeszowska - twarda ręka rektora; jak kradzież śliwki w czekoladzie poruszyła całą Polskę; Amazon, Allegro i AliExpress - konkurencja się rozkręca; szturm uchodźców widziany z bliska; jak Sanders zmienił Amerykę; skąd wzięła się epidemia; sposoby na populizm; 1963 - jak ospa sterroryzowała Wrocław; rozmowa z prof. Januszem Mierzwą o tym, czy II RP była państwem opresyjnym; wirusolog prof. Włodzimierz Gut o podstępnej naturze zarazków; Freeman Dyson - wielki wizjoner opuścił Ziemię; sport w kwarantannie; muzyczne instrumenty nowej generacji; serialowy „Spisek przeciwko Ameryce”; rozmowa z Piotrem Bernatowiczem, nowym szefem Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski; Trójka bez Manna; życie w czasach zarazy.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis