e-Kiosk.pl - Tygodnik Podhalański 12/2020

czytaj

Tygodnik Podhalański

12/2020 (19.03.2020)

Liczba stron: 40

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.90 zł
125,00 zł

Opis

Musimy przeżyć – skutki pandemii dopadną nas wszystkich; Wycięta góra – proboszcz parafii Szlachtowej bez zgody burmistrza Szczawnicy wyciął drzewa na 2-hektarowej działce; Zapomniana willa generała – część zabudowań strawił niedawno zagadkowy pożar. Przedstawiamy fascynującą historię kompleksu “Salamandry” w Kościelisku; Zarażeni paniką – w Chicago jest więcej zarażonych paniką niż wirusem. W Arizonie wykupują nie tylko papier toaletowy, ale i amunicję; Najdroższe drinki świata – w klubie go-go płacił kartą za drinki, dość drogie drinki, bo kosztowały 19 tys. złotych; Stracony Bachledzki – wszystko wskazuje na to, że szykuje się spora budowa na zielonej łące.

Tygodnik Podhalański to niezależne pismo regionalne – ukazuje się już od 1989 roku na terenie Podhala, Orawy, Spisza i Pienin. Od ponad dziesięciu lat dostępne jest także w Chicago i Toronto. Na jego łamach publikowane są aktualne informacje z regionu.
Obecny nakład wynosi ok. 25 500 egzemplarzy – od 2004 roku nakład kontrolowany jest przez Związek Kontroli i Dystrybucji Prasy. Tygodnik jest publikowany w każdy czwartek.

czytaj więcej zwiń opis