e-Kiosk.pl - Młody Technik 5/2020

czytaj

Młody Technik

5/2020 (21.05.2020)

Liczba stron: 112

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.50 zł 11.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 33% w porównaniu do ceny z okładki

95,00 zł

Opis

Eko-projekty podbijają architekturę. Zielono mi i bezemisyjnie; Projektować i produkować dla człowieka. Co łączy ketchup ze Spotify; Zbudować świat od nowa. Epoka rosnącego kontekstu; Raport MT: Wojny streamingowe. Mały Yoda z wielką mocą; Nasi idole – liderzy innowacji: Historia piłą mechaniczną w pniu wycięta – Andreas Stihl; Matematyka z ludzką twarzą: SU DO KU, czyli: Spróbuj, DOKąd Umiesz – część 2; Technologia i muzyka: Sontronics Podcast Pro – mikrofon dynamiczny; MT testuje: Czego chcieć więcej, gdy jest FRITZ!MESH Set?

Młody Technik to popularny miesięcznik ukazujący się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.
Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis