e-Kiosk.pl - Newsweek 13/2020
 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

W szpitalach brakuje wszystkiego, a najbardziej ludzi do pracy; czas bankrutów - co chwila ktoś traci pracę, a razem z pracą nadzieję; co robimy w domach, zamknięci przed koronawirusem; psycholog Ewa Pragłowska opowiada, jak dobrze żyć, nie wychodząc z domu; jak PiS na pandemii próbuje ugrać wygraną Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich; Radosław Sikorski - picem w telewizji epidemii się nie spowolni; Robert Biedroń odpowiada na pytania naszych dziennikarzy; jak NKWD porwało przywódców Polski Podziemnej; o dramatycznej sytuacji w odciętym od świata regionie opowiada włoska reportażystka Francesca Borri; Boris Johnson wycofuje się z kontrowersyjnej strategii wobec epidemii; o siódmej wieczorem Manhattan wygląda, jakby wszyscy już umarli; pakiet ratunkowy PiS; gadżety na kwarantannę; jak chronić miejsca pracy podczas epidemii – mówi Maciej Witucki, prezydent Konfederacji „Lewiatan”; rozpoczęto testowanie szczepionki przeciwko koronawirusowi; z bliska - legwan pustynny; ulotny smak arabiki; przymusowa kwarantanna – okazja do nadrobienia zaległości; Warszawa od nowa; serial według Philipa Rotha.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis