e-Kiosk.pl - Sieci 13/2020

czytaj

Sieci

13/2020 (23.03.2020)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 45% w porównaniu do ceny z okładki

169,00 zł

Opis

Z prof. Łukaszem Szumowskim, ministrem zdrowia, rozmawia Dorota Łosiewicz; nieoczekiwanie znaleźliśmy się w sytuacji królików doświadczalnych w laboratorium - pandemia jest jak eksperyment bezlitośnie testujący państwa i jednostki; rozmowa z prof. Andrzejem Zybertowiczem, socjologiem, doradcą społecznym prezydenta Andrzeja Dudy; walka bez walki Borisa Johnsona; męczennik, który ostrzegał świat przed wirusem; Kościół w czasach zarazy; w 2036 r. Władimir Putin będzie mieć 84 lata i to wtedy będzie się właśnie kończyć jego szósta (czy ostatnia?) kadencja jako prezydenta Rosji; KGHM odporny na koronawirusa - wspiera rząd i Polaków.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce.
„Sieci” to teksty uznanych i doświadczonych dziennikarzy, komentarze osobistości ze świata polityki, ekonomii i biznesu, opinie najlepszych polskich felietonistów, rzetelne teksty historyczne, recenzje kulturalne oraz wywiady ze znakomitymi rozmówcami.
Na łamach tygodnika publikują doświadczeni dziennikarze, znani wcześniej z innych mediów, np. z tygodnika „Uważam Rze. Inaczej pisane”. „Sieci” to m.in. wywiady Michała i Jacka Karnowskich, słynna rubryka Roberta Mazurka i Igora Zalewskiego, dziennikarstwo śledcze Jerzego Jachowicza i teksty znanych publicystów, takich jak: Piotr Zaremba, Marek Pyza, Grzegorz Górny, Dorota Łosiewicz, Piotr Skwieciński, Marzena Nykiel.
Wśród autorów tygodnika są najlepsi, wyróżnieni nagrodą Złotej Ryby dziennikarze – Wiktor Świetlik, Krzysztof Feusette, Robert Mazurek i Łukasz Warzecha. Na łamach stałe rubryki prowadzą Leszek Długosz, Jan Pietrzak, Katarzyna Łaniewska, Maciej Pawlicki, Witold Gadowski, Andrzej Zybertowicz, Michał i Paweł Korsun, Kamila Łapicka, Ryszard Makowski, Krystyna Grzybowska i Wojciech Lada.
Tygodnik „Sieci” zasłużył na miano największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce – także pod względem wysokości sprzedaży. Profil tygodnika na Facebooku w ciągu roku zdobył już ponad 70 tys. „polubień”.

czytaj więcej zwiń opis