e-Kiosk.pl - Newsweek 14/2020

czytaj

Newsweek

14/2020 (29.03.2020)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 30% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Pandemia w Polsce – nadchodzi szczyt zachorowań. Ilu będzie zakażonych? Ile ofiar; Koronawybory – czy w maju zagłosujemy na prezydenta; Strach prezesa – koronawirus może pozbawić Prawo i Sprawiedliwość władzy; Janusz Gajos o epidemii, teatrze i politykach; Miłość w Cieszynie – zamknięcie granic rozdzieliło rodziny i przyjaciół; Koronawirus w USA – zdrowie zależy tu od grubości portfela; W latach 1990-1992 ponad 42 tys.Żydów, obywateli ZSRR, dotarło do Izraela dzięki tranzytowi przez Polskę.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis