e-Kiosk.pl - Wprost 14/2020

czytaj

Wprost

14/2020 (29.03.2020)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 9.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 62% w porównaniu do ceny z okładki

195,00 zł

Opis

Wybory trzeba przełożyć – mówi Aleksander Kwaśniewski; O co walczy Andrzej Duda; Stawka większa niż gospodarka; Kościół w czasach zarazy; Internet nas ocali – przekonuje Jakub Kuś; Gdzie raki zimują. Himalaizm nowej ery; Męskie zdrady pod ochroną; 30 minut dziennie. Sport na kwarantannie; To nie jest czas na wyrzuty sumienia. Dieta na kwarantannie; Antykryzysowy poradnik dla przedsiębiorców.

W grudniu 1982 roku ukazał się pierwszy numer tygodnika WPROST, tytułu, który stał się wiodącym pismem opiniotwórczym w Polsce. Nigdy nie baliśmy się podejmować tematów ważnych, często trudnych, zawsze stojąc po stronie obywateli. Każdego dnia inspirujemy naszych odbiorców, staramy się odpowiadać na ważne pytania i pomagamy lepiej poznać i zrozumieć świat. Wierzymy w rzetelne dziennikarstwo i jego misję, podzielając wartości naszych mistrzów.
W cyfrowym wydaniu WPROST, które w 2020 roku zastąpiło drukowaną formę, znajdziesz treści nawiązujące do aktualnych wydarzeń, ciekawe wywiady, felietony, rzetelne poradnictwo, jak i informacje lifestylowe oraz ze świata kultury. To kwintesencja najlepszych dziennikarskich tradycji w nowym wydaniu!
Tylko prawda jest ciekawa, piszemy o niej w p r o s t.

czytaj więcej zwiń opis