e-Kiosk.pl - Pracownik Samorządowy 5/2020

czytaj

Pracownik Samorządowy

5/2020 (11.05.2020)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
47.00 zł 49.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 5% w porównaniu do ceny z okładki

564,00 zł

Opis

Świadczenia rehabilitacyjne; dodatkowy zasiłek opiekuńczy również po otwarciu żłobka; jak zarządzać w czasie epidemii; system cyberbezpieczeństwa; praca zdalna w urzędzie a ochrona danych osobowych; JST a funkcjonowanie szkół w czasach koronawirusa; koronawirus – obowiązki dyrektorów szkół; o wynoszeniu akt sprawy w dobie epidemii; wpływ pandemii SARS-CoV-2 na prawa i obowiązki pracowników i pracodawców samorządowych; badania profilaktyczne pracowników w czasie epidemii; jak przyciągnąć młodzież do nauki zawodu - promocja szkoły branżowej; badania lekarskie w czasie epidemii; mierzenie temperatury pracownika; dłuższy okres wypowiedzenia; losowe badania alkomatem a brak zaufania; świadczenia po śmierci pracownika.

PRACOWNIK SAMORZĄDOWY to pierwszy miesięcznik na rynku, w którym sprawy kadrowo-płacowe odnoszą się do wszystkich pracowników samorządowych. Zakres tematów poruszanych na łamach pisma w pełni obejmuje problemy dotyczące zagadnień personalnych, tj. spraw kadrowych, płacowych oraz zarządzania pracownikami. Czytelnicy odnajdą w nim:
  • rozwiązania konkretnych problemów, przykłady dobrych praktyk,
  • porady i interpretacje przepisów,
  • odpowiedzi na swoje pytania,
  • nowe prawo i planowane zmiany,
  • orzecznictwo, wzory dokumentów, wskaźniki, stawki.

Miesięcznik adresowany jest do: pracowników urzędów i samorządowych jednostek organizacyjnych, w szczególności do pracowników działów personalnych, specjalistów do spraw kadrowo-płacowych, kadry zarządzającej JST.

czytaj więcej zwiń opis