e-Kiosk.pl - Sieci 17/2020

czytaj

Sieci

17/2020 (20.04.2020)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.50 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 45% w porównaniu do ceny z okładki

169,00 zł

Opis

Nie ma żadnych przekonujących dowodów na to, że koronawirus, który wywołał światową pandemię ciężkiego zapalenia płuc, został stworzony w wojskowym laboratorium; mierzymy się jako państwo z czymś, co jeszcze pół roku temu trudno było sobie wyobrazić; rozmowa z prof. Norbertem Maliszewskim; LOT bez Condora; z dnia na dzień koronawirus zatrzymał świat, większość z nas uwięził w domach, wywrócił nasze życie do góry nogami; przypadek kardynała George’a Pella pokazuje, że nawet w demokracjach liberalnych media, policja, prokuratura i sądy, działając w sposób zorkiestrowany, mogą się stać instrumentami niszczenia niewygodnych przeciwników; wszyscy jesteśmy ofiarami Katynia; od jakiegoś czasu trudno oprzeć się wrażeniu, że rosyjski prezydent coraz częściej przegrywa podejmowane przez siebie batalie, zwłaszcza gdy jego ambicją jest okazanie rosyjskiej potęgi gospodarczej.

Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce.
„Sieci” to teksty uznanych i doświadczonych dziennikarzy, komentarze osobistości ze świata polityki, ekonomii i biznesu, opinie najlepszych polskich felietonistów, rzetelne teksty historyczne, recenzje kulturalne oraz wywiady ze znakomitymi rozmówcami.
Na łamach tygodnika publikują doświadczeni dziennikarze, znani wcześniej z innych mediów, np. z tygodnika „Uważam Rze. Inaczej pisane”. „Sieci” to m.in. wywiady Michała i Jacka Karnowskich, słynna rubryka Roberta Mazurka i Igora Zalewskiego, dziennikarstwo śledcze Jerzego Jachowicza i teksty znanych publicystów, takich jak: Piotr Zaremba, Marek Pyza, Grzegorz Górny, Dorota Łosiewicz, Piotr Skwieciński, Marzena Nykiel.
Wśród autorów tygodnika są najlepsi, wyróżnieni nagrodą Złotej Ryby dziennikarze – Wiktor Świetlik, Krzysztof Feusette, Robert Mazurek i Łukasz Warzecha. Na łamach stałe rubryki prowadzą Leszek Długosz, Jan Pietrzak, Katarzyna Łaniewska, Maciej Pawlicki, Witold Gadowski, Andrzej Zybertowicz, Michał i Paweł Korsun, Kamila Łapicka, Ryszard Makowski, Krystyna Grzybowska i Wojciech Lada.
Tygodnik „Sieci” zasłużył na miano największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce – także pod względem wysokości sprzedaży. Profil tygodnika na Facebooku w ciągu roku zdobył już ponad 70 tys. „polubień”.

czytaj więcej zwiń opis