e-Kiosk.pl - Newsweek 21/2020
 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Rafał Trzaskowski - jakie ma szanse nowy prezydencki kandydat Platformy Obywatelskiej; nominat Zbigniewa Ziobry nie sprostał zadaniu i nie przejął Sądu Najwyższego; coraz bardziej buntujemy się przeciw pandemicznym zakazom; o pandemii i Kościele; opowieści o tym, jak wygląda życie, gdy wyzdrowiejesz z COVID-19; Śląsk się burzy; jak Polacy walczą o własny ogródek; szpieg z CIA; państwa najbardziej doświadczone przez koronawirusa zaczynają powoli wychodzić z zamknięcia; czy branża turystyczna podniesie się z kryzysu; o sfałszowanych wyborach w 1947 r. opowiada prof. Andrzej Friszke; Paweł Borys - kim jest prawa ręka premiera z zakresem władzy szerszym niż niejednego konstytucyjnego ministra; galerie handlowe toczą spór z najemcami sklepów; gadżety dla higieny; o życiu z koronawirusem – mówi prof. Robert Flisiak; z bliska - kobczyki zwyczajne; owady - ich poświęcenie nie zna granic – pozbywają się części ciała, eksplodują albo dają się pożreć; „I’m Your Huckleberry” - pamiętnik Vala Kilmera w ciągu paru tygodni stał się bestsellerem w USA; Juliusz Strachota - w nowej książce opowiada fascynującą historię swojego dziadka – żołnierza i bigamisty.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis