e-Kiosk.pl - Gazeta Wyborcza (Kraków) 03.06.2013 (127)

czytaj

Gazeta Wyborcza (Kraków)

03.06.2013 (127)

Liczba stron: 76

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.30 zł
348,00 zł

Opis

Polska lepsza, niż myślimy – sprawdzono naszą demokrację – w ostatnich czterech latach awansowaliśmy z dziesiątego na trzecie miejsce w ocenach demokracji i stanu gospodarki w Europie Środkowo-Wschodniej; dla kogo wcześniejsze emerytury, pomostówki i świadczenia przedemerytalne; Wielki Brat cię widzi – już niedługo pojawią się reklamy wrodzaju: „Wybierasz się do fryzjera? Za cztery dni będziesz w pobliżu salonu, który zaoferuje ci rabat”; grecki kac po kryzysie; bunt przeciw „sułtanowi” – ponad 1,7 tys. aresztowanych, blisko 1 tys. rannych, dwóch zabitych – protest przeciw likwidacji parku w Stambule przerodził się w ogólnokrajowe demonstracje i zamieszki, bo wielu Turkom nie podobają się autorytarne rządy premiera Recepa Tayyipa Erdogana.

Dodatki: Kraków, Praca, Ale historia.Tylko teraz do prenumeraty półrocznej lub rocznej otrzymasz wydanie Ale Historia Extra dedykowane Mundialowi.
Promocja ważna do 01.07.2018

Największa opiniotwórcza gazeta w Polsce. Powstała w 1989 roku jako platforma pierwszych demokratycznych wyborów do parlamentu. Pierwszy numer ukazał się w nakładzie 150 tys. egzemplarzy. Dziś „Gazeta” jest najchętniej kupowaną i czytaną opiniotwórczą gazetą codzienną, ukazującą się w 23 miastach Polski, wzbogaconą o szereg popularnych dodatków tematycznych, a serwis internetowy Wyborcza.pl jest najpopularniejszą stroną tytułu prasowego w polskim internecie.

E-wydanie jest krakowską mutacją GW: z ogólnopolskim grzbietem głównym i krakowskimi dodatkami.

czytaj więcej zwiń opis