e-Kiosk.pl - Newsweek 23/2020
 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 30% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Jacek Kurski – jego powrót do zarządu TVP ma uratować Andrzeja Dudę od porażki w wyborach prezydenckich; Wybory 2020 – kto pomaga Kaczyńskiemu w rozbijaniu opozycji; Jak się umiera na koronawirusa; Borys Szyc – znany aktor walczy z TVP i pomówieniami; Życiorys agenta – nie miał 18 lat, gdy w 1950 roku podpisał cyrograf. Donosił na bliskich i znajomych przez ponad 30 lat; Koronawirus w USA – pielęgniarka z najlepszego szpitala w New Jersey opowiada o strachu i śmierci; 5G i nasze zdrowie – naukowcy przekonują, że wcale nam nie zagraża, ale na pewno zrewolucjonizuje nasze życie.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis