e-Kiosk.pl - Polityka 23/2020

czytaj

Polityka

23/2020 (02.06.2020)

Liczba stron: 92

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

369,00 zł

Opis

Ujawniamy system finansowania kampanii PiS; prezydencki sondaż Polityki i IBRiS: czy Trzaskowski dogoni Dudę?; płonące auta Jacka T.; rozmowa z prof. Tadeuszem Bartosiem o tym, czy homoseksualizm ma coś wspólnego z pedofilią; najsłynniejszy instruktor narciarstwa w Polsce i jego biznesowe powiązania; Nagroda Architektoniczna POLITYKI: mniej znaczy więcej; wywiad z Kazikiem Staszewskim; prof. Tadeusz Zielonka o tym, na ile naprawdę jest groźna pandemia i czy powinno się luzować obostrzenia.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis