e-Kiosk.pl - Newsweek 25/2020

czytaj

Newsweek

25/2020 (14.06.2020)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Na spotkania z Rafałem Trzaskowskim przychodzą tłumy - pierwszy raz od lat ludzie sami zbierali podpisy poparcia; Kościół i wybory; Jan Nowicki o wściekłości, polityce i śmierci; psycholog dr Agnieszka Małkowska-Szkutnik opowiada o najnowszym raporcie o polskiej młodzieży; mieszkańcy Baranowa wcale nie chcą lotniska; doktor Dawid Ciemięga - pogromca antyszczepionkowców; ranking liceów; dogorywanie Titanica - wrak najsłynniejszego liniowca świata od lat pada ofiarą łupieżczych wypraw; Timothy Snyder; amerykańska policja; Madeleine McCann; efekt pandemii - jak się zmienia rynek pracy; decyzja NBP ma pomóc obniżyć koszty monstrualnego zadłużania państwa; gadżety - zamki 2.0; sekrety Jaćwingów; z bliska - lampart; o testowaniu zakażonych opowiada prof. Marek Figlerowicz, biolog molekularny; KULTURA: Małgorzata Szumowska; Jakub Józef Orliński; Mikołaj Grynberg.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis