e-Kiosk.pl - Młody Technik 7/2020

czytaj

Młody Technik

7/2020 (21.07.2020)

Liczba stron: 112

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.50 zł 11.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 33% w porównaniu do ceny z okładki

95,00 zł

Opis

Czy będziemy latać jak lataliśmy? Bilet ekonomiczny, biznesowy, a może „w izolatce”; Czy technologia uratuje wakacje? Podróż za jeden uśmiech… do kamery i skanera; Niepokojący brak potwierdzonych detekcji fal grawitacyjnych. Fale niepewności; Raport MT: Antarktyczne, podlodowe, zbiorniki wodne – obca planeta na Ziemi. Pojezierze podbiegunowe; Strony internetowe w coraz silniejszym uścisku Google. Dominator chce dominować jeszcze bardziej; Matematyka z ludzką twarzą: Pożytki z koronawirusa; Akademia audio: Vivid Audio G1 GIYA SPIRIT.

Młody Technik to popularny miesięcznik ukazujący się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.
Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis