e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy Extra 8/2020

czytaj

Wysokie Obcasy Extra

8/2020 (21.07.2020)

Liczba stron: 196

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.99 zł 9.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

69,99 zł

Opis

Kalina Jędrusik. Jak wamp zamienił się w postamantkę; Czy to ludzie, czy rośliny; Angela Merkel nigdy się nie dziwi; Jak Elżbieta Woodville rozkochała w sobie angielskiego króla; Vincent V. Severski. Szpieg nie idzie do łóżka; Marta Żmuda Trzebiatowska w pandemii nakręciła serial i urodziła córkę; Termity i koty – mistrzowie manipulacji; Małżeństwo ginekologów-onkologów radzi i przestrzega.

Wysokie Obcasy Extra to specjalne wydanie magazynu, dostępne w samodzielnej sprzedaży. Pierwszy numer ukazał się na rynku w kwietniu 2010 i spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. W wyniku tego zainteresowania w roku 2010 Wysokie Obcasy Extra były kwartalnikiem, ale głosy czytelników ośmieliły nas do decyzji o dwumiesięczniku w roku 2011 i miesięczniku w 2014.
Wydania przygotowywane są z myślą o stałych i nowych czytelniczkach i czytelnikach; prezentują wywiady z interesującymi osobami, felietony i teksty stałych, lubianych autorów, wyjątkowe sesje mody i urody.
Magazyn Wysokie Obcasy Extra jest skierowany do osób wykształconych, aktywnych, ciekawych świata, zainteresowanych kulturą, psychologią, polityką, ale także otwartych na niebanalne propozycje modowe i kulinarne. Główną grupę odbiorców tworzą kobiety z wyższym wykształceniem, w wieku 25-35 lat, o otwartych umysłach, pracujące, rodzinne, również feministki. Do czytania magazynu redakcja zaprasza też panów.

czytaj więcej zwiń opis