e-Kiosk.pl - Polityka 26/2020

czytaj

Polityka

26/2020 (23.06.2020)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 3% w porównaniu do ceny z okładki

399,00 zł

Opis

Wybory prezydenckie 2020 – szacujemy rezultaty pierwszej i drugiej tury; Socjolog prof. Bart Bonikowski o tym, jak radykalny populizm otwiera drzwi dla autorytaryzmu; Sądy rażone pandemią; Rozmowa z Anną Piróg, mamą Michała Piróga, tancerza i choreografa, o tym, co to znaczy mieć syna geja; Koniec szkoły, początek nudy; Dmuchanie na odmrożone; Taktyki ratowania turystyki; Z jakim Trumpem spotka się Duda; O nowym początku dla teatru mówią reżyserka Agnieszka Jakimiak i dyrektor Teatru Powszechnego w Warszawie Paweł Łysak.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis