e-Kiosk.pl - Auto Świat 29/2020

czytaj

Auto Świat

29/2020 (12.07.2020)

Liczba stron: 68

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.80 zł 2.30 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 4% w porównaniu do ceny z okładki

110,00 zł

Opis

Volkswagen Tiguan, prezentacja SUV-a po face liftingu; Ford Explorer wraca do Europy; Cupra Formentor, pierwszy model marki; Hyundai 45, Audi A2, Opel Astra i Škoda Fabia - nowe superkompakty; Ford Kuga, Mazda CX-5 i Renault Koleos: porównanie SUV-ów 4x4 z dieslami; Peugeot e-208, nowy elektryczny hatchback w segmencie B; Opel Corsa z silnikiem benzynowym 1.2; Mercedes C 300e, wersja kombi z 320-konnym napędem hybrydowym; Kia Stinger: rasowa limuzyna w stylu coupé z 245-konnym silnikiem; co grozi za jazdę po narkotykach; opony w ocenie polskich kierowców; Suzuki SX4 S-Cross; top 10: duże vany w cenie 20-50 tys. zł; na co zwrócić uwagę, żeby nie narazić się na wysokie koszty kupując auto używane z klimatyzacją do nabicia; Lexus UX 250h w podróży po Polsce.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis