e-Kiosk.pl - Newsweek 29/2020
 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 20% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

To, co się dzieje w kraju, to już nie są podziały polityczne - to jest nienawiść i agresja; przyzwolenie władzy na agresję słowną to jeden z symptomów rosnącego autorytaryzmu – mówi prof. Anna Wolff-Powęska, historyk idei; przemoc, zdrady, pozbawiony czułości seks – to powody rozpadu związków w czasie pandemii; fenomen populizmu; jak premierka Danii robi politykę; w Berlinie ruszyły zdjęcia do filmu – reżyseruje Lana Wachowski; zagłada nad Dunajem; czy Polska traci wiarygodność finansową; czy potentat mediów społecznościowych ugnie się pod presją największych reklamodawców; gadżety turystyczne; pod koniec czerwca aż 72,9 proc. Polaków skarżyło się na utrudnienia w bezpośrednich kontaktach z lekarzami; z bliska - kruszczyce złotawki; jak starzeje się pies; kilkunastu reżyserów nakręciło niezwykły film o czasie lockdownu; Ennio Morricone - zmarł jeden z największych i najbardziej znanych twórców muzyki filmowej.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis