e-Kiosk.pl - Newsweek 32/2020

czytaj

Newsweek

32/2020 (02.08.2020)

Liczba stron: 92

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 30% w porównaniu do ceny z okładki

275,00 zł

Opis

Ordo Iuris – ta organizacja to siła napędowa rewolucji światopoglądowej, którą zapowiada władza; Czy frakcyjne walki doprowadzą do rozłamu prawicowej władzy; Andrzej Stasiuk o wyprawie nad Bug, wyborach i o tym, czy Polskę da się skleić; Tsutomu Yamaguchi przeżył wybuchy dwóch bomb atomowych – w Hiroszimie i Nagasaki; Lato 1980 r. – stanęła Stocznia Gdańska i zmienił się świat; Praca do utraty sił, ciężkie choroby zakaźne – taka była codzienność niewolników w Ameryce. Dziś naukowcy odczytują to z genów ich potomków.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis