e-Kiosk.pl - Auto Świat 34/2020

czytaj

Auto Świat

34/2020 (16.08.2020)

Liczba stron: 52

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
2.80 zł 2.30 zł
140,40 zł

Opis

BMW X1 - nowa generacja w 2022 roku; hybrydowe DS 7 Crossback w teście po Warszawie; Škoda Karoq okazała się optymalnym środkiem transportu na rodzinny urlop; Hyundai i30 kontra Honda Civic: porównanie azjatyckich kompaktów po face liftingu; Mazda 6, dojrzałe kombi z 2,5-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 194 KM; top 5: modne crossovery w cenie ok. 40 tys. zł.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis