e-Kiosk.pl - Newsweek 39/2020

czytaj

Newsweek

39/2020 (20.09.2020)

Liczba stron: 92

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 6% w porównaniu do ceny z okładki

331,50 zł

Opis

Koronaściema - dlaczego tak łatwo wierzymy w teorie spiskowe; Grzegorz Schetyna po ośmiu miesiącach od porażki próbuje wrócić do gry; dlaczego prezes PiS właśnie teraz znów pochylił się nad losem braci mniejszych; Szczepan Twardoch - pogarda to dzisiaj główna emocja, która napędza życie społeczne; usunięcia z KUL ks. Alfreda Wierzbickiego domagają się nie tylko środowiska prawicowe; o polskich raperach opowiada Vienio; po co Polakowi testament; zagadka śmierci Alberta Camusa - czy wyrok na noblistę wydało KGB; Swiatłana Cichanouska - mój program jest krótki: wolne, równe i transparentne wybory; Bob Woodward - znów wstrząsnął Waszyngtonem, publikując „Wściekłość”, książkę opartą na wielogodzinnych rozmowach z prezydentem Trumpem; Węgry stały się państwem mafijnym - proces dochodzenia do autokracji opisuje znany „orbanolog” Bálint Magyar; koniec ery węgla; popyt na futra spada tak szybko, że za kilka lat ten biznes może przestać istnieć; gadżety - home office; tajemnice przewlekłego bólu; z bliska - impale, jedne z najpospolitszych antylop żyjących w Afryce; modliszki w natarciu; Hollywood na zakręcie; 11. Berlin Biennale.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis