e-Kiosk.pl - Newsweek 41/2020

czytaj

Newsweek

41/2020 (04.10.2020)

Liczba stron: 96

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 6% w porównaniu do ceny z okładki

331,50 zł

Opis

Publiczne starcie księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego z kard. Stanisławem Dziwiszem; Kraśnik: opowieść o mieście, które chciało się uwolnić od LGBT i 5G, a stało się miastem memem; szczepionki na grypę nie starczy dla wszystkich, choć miała być bronią w walce z koronawirusem; dlaczego Kinga Duda została doradczynią ojca.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis