e-Kiosk.pl - Newsweek 42/2020

czytaj

Newsweek

42/2020 (11.10.2020)

Liczba stron: 92

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 6% w porównaniu do ceny z okładki

331,50 zł

Opis

Klęska PiS w wojnie z COVIDem; Przemysław Czarnek dostał resort edukacji i nauki, bo PiS musi pokazać swoim wyborcom, że nie tylko ziobryści bronią „tradycyjnej rodziny”; Wojciech Fibak zachwyca się Igą Świątek; czy kina przetrwają pandemię; bratanica Donalda Trumpa opowiada o dzieciństwie wujka i rodzinnych sekretach.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis