e-Kiosk.pl - Polityka 49/2020

czytaj

Polityka

49/2020 (01.12.2020)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 8.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

399,00 zł

Opis

Narty - martwy sezon; przedświąteczne odmrażanie galerii; policja w służbie władzy; czym jest praworządność i do czego zobowiązuje; spowiedź byłego doradcy Morawieckiego; jak się teraz chowa zmarłych; podziemie kobiet; małe miasteczka wychodzą na ulice; jak się studiuje z domu; rozmowa z prof. dr. hab. Dariuszem Jemielniakiem; szpitale tymczasowe rozbijają system; długie i drogie pożegnanie z węglem; co dał Argentyńczykom Maradona; niezwykła historia odkrywców szczepionki na covid; jakie będą relacje Ameryki Bidena z Polską PiS; rzeź norek; historia zapisana w glinie; jak nasz organizm mierzy czas; rozmowa z prof. Kathariną Boguslawski; dlaczego Polska odrzuciła plan Marshalla; siła gestu Brandta; najlepsze prace magisterskie o PRL; jak upada kult JPII; rozmowa z Mariuszem Wilczyńskim; prof. Marcin Król - liberał krytyczny; kompozytorki wchodzą do gry; fotoreporterka Agata Grzybowska o dokumentowaniu rewolucji i starciu z polską policją.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis