e-Kiosk.pl - Świat według Clarksona 4: W czym problem?

fragment

Świat według Clarksona 4: W czym problem?

Jeremy Clarkson

Czas trwania: 10 godz. 43 min.

Kupując otrzymujesz:

MP3
Pojedyncze wydanie
24.99 zł

Opis

Pierwszy polski audiobook Jeremy'ego Clarskona "Świat według Clarksona 4: W czym problem?", przygotowany we współpracy z firmą Fonopolis (wydawnictwo znane do tej pory między innymi z produkcji "Wiedźmina" w wersji audio).

Książkę czyta Jacek Braciak, którego charakterystyczny, spokojny głos w zestawieniu z poczuciem humoru bezkompromisowego Brytyjczyka sprawia, że książka ta w wersji audio jest świetnym towarzyszem podróży czy domowej krzątaniny.

Długo zastanawialiśmy się, kto powinien przeczytać Clarksona, to niełatwe, bo tu potrzebny był ktoś kto spojrzy na te felietony z dystansem a nie będzie "grał" śmiechu - mówi Błażej Kukla koproducent wersji audio.

Clarkson w samochodzie pobudza lepiej niż espresso - podsumowuje swojego pierwszego w życiu audiobooka Jacek Braciak.

O książce:

Dawno, dawno temu, Jeremy Clarkson miał marzenie. Marzył mu się świat, w którym wszystko, co bezsensowne, idiotyczne i absurdalne jest surowo wzbronione? Świat, w którym zwycięża zdrowy rozsądek i niczym nieskrępowana pomysłowość.

Trzy książki i trzy miliony sprzedanych egzemplarzy później jego marzenie o świecie według Clarksona wciąż żyje? Pytając "W czym problem?", Jeremy wyrusza w kolejną misję. Przeludnione więzienia, wycinka lasów deszczowych, podłej jakości służba zdrowia, coraz gorsza muzyka, tradycja dławiąca nowoczesność - to tylko nieliczne z problemów, którym chce zaradzić w zupełnie niestandardowy sposób.

Śledząc wywody niekwestionowanego wirtuoza ostrego pióra, dowiecie się:

- dlaczego kryzys finansowy to konsekwencja picia herbaty,

- co łączy Jamesa Bonda i Batmana z Kubusiem Puchatkiem,

- kiedy możemy osiągnąć stan zwany "szczęściem doskonałym",

- w jaki sposób gry planszowe zagrażają pokojowi na świecie,

- jak można stać się pewną częścią ciała Angeliny Jolie?

Zaskakująca, bezkompromisowa, a przede wszystkim zabawna - taka jest nowa książka niepoprawnego miłośnika drzewek bonsai i rugby, niestrudzonego hodowcy owiec i osłów, poszkodowanego niedawno przez japońską toaletę? Jeremy'ego Clarksona!

 

czytaj więcej zwiń opis