e-Kiosk.pl - Rzeczpospolita 13.03.2014 (60)

czytaj

Rzeczpospolita

13.03.2014 (60)

Liczba stron: 60

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.40 zł
379,00 zł

Opis

Jesteśmy jednym z niewielu krajów, które nie mają obrony terytorialnej – wojsko szykuje reformę; metropolita poznański będzie przewodził polskiemu episkopatowi przez najbliższych pięć lat; Merkel i Tusk umocnili się we wzajemnej ocenie konfliktu na Ukrainie, ale nie wyszli poza znane deklaracje UE; unijne sankcje i ewentualne rosyjskie retorsje sporo kosztowałyby polską gospodarkę; obniżenie wieku szkolnego odczują przede wszystkim rodziny uboższe; ponad 220 tys. rosyjskich żołnierzy stoi przy ukraińskiej granicy – w ciągu godziny mogą być pod Kijowem; w Kijowie narasta frustracja i niezadowolenie z poczynań nowych władz; dobór naturalny zmienił wygląd Europejczyków w ciągu zaledwie 5 tysięcy lat – odkryli genetycy; po sobotniej walce z Wiaczesławem Głazkowem przekonamy się, czy Tomasza Adamka stać jeszcze na wielkie rzeczy.

Dodatki: Ekonomia & Rynek, Prawo co dnia, Prawo i praktyka, Dobra firma, Moje pieniądze, Komunikaty i ogłoszenia.Tylko teraz prenumerata półroczna w cenie prenumeraty kwartalnej
Promocja ważna do 05.04.2018
Rzeczpospolita jest ogólnopolskim dziennikiem opiniotwórczym dla ludzi biznesu. Każdego dnia podaje sprawdzone i obiektywne wiadomości z kraju i z zagranicy oraz dostarcza kompletnych informacji z zakresu ekonomii i prawa.
Rzeczpospolita pozwala czytelnikom na bieżąco śledzić sytuację finansową na polskim i światowym rynku oraz zmiany zachodzące w krajowym i unijnym prawie.
Większość menedżerów podejmuje kluczowe decyzje inwestycyjne w oparciu o informacje pochodzące z Rzeczpospolitej
Opiniotwórczy i biznesowy charakter uzupełnia nowoczesny i przejrzysty layout. W 2006 roku doceniło to Society for News Design przyznając tytuł „Najlepiej zaprojektowanej gazety świata”. Szatę graficzną Rzeczpospolitej wyróżniło również jury konkursu „GrandFront 2005”, nagradzając ją za szczególnie udany mariaż sztuki projektowej, redakcyjnej i edytorskiej.

czytaj więcej zwiń opis