e-Kiosk.pl - Rzeczpospolita 19.03.2014 (65)

czytaj

Rzeczpospolita

19.03.2014 (65)

Liczba stron: 64

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.40 zł
1290,00 zł

Opis

Putin błyskawicznie zaanektował Krym, kolejne może być Naddniestrze, na naszych oczach zmienia się historia Europy Wschodniej w sposób nie do zaakceptowania dla wolnego świata; Putin drogo zapłaci za agresję – mówi Joe Biden w Warszawie, ale czołowy amerykański ekspert w to nie wierzy; zdobycie tytułu magistra nie przestało się opłacać, wciąż jest niemal gwarancją uzyskania zatrudnienia; Europa Plus zainaugurowała swoją kampanię wyborczą spotem, w którym Janusz Palikot nazywa polityków PiS politycznymi knurami; stołeczna prokuratura sprawdza, czy lekarze ignorują powikłania poszczepienne.

Dodatki: Ekonomia, Prawo, Prawo i Praktyka, Dobra Firma, Rzecz o Prawie, Komunikaty.Rzeczpospolita jest ogólnopolskim dziennikiem opiniotwórczym dla ludzi biznesu. Każdego dnia podaje sprawdzone i obiektywne wiadomości z kraju i z zagranicy oraz dostarcza kompletnych informacji z zakresu ekonomii i prawa.
Rzeczpospolita pozwala czytelnikom na bieżąco śledzić sytuację finansową na polskim i światowym rynku oraz zmiany zachodzące w krajowym i unijnym prawie.
Większość menedżerów podejmuje kluczowe decyzje inwestycyjne w oparciu o informacje pochodzące z Rzeczpospolitej
Opiniotwórczy i biznesowy charakter uzupełnia nowoczesny i przejrzysty layout. W 2006 roku doceniło to Society for News Design przyznając tytuł „Najlepiej zaprojektowanej gazety świata”. Szatę graficzną Rzeczpospolitej wyróżniło również jury konkursu „GrandFront 2005”, nagradzając ją za szczególnie udany mariaż sztuki projektowej, redakcyjnej i edytorskiej.

czytaj więcej zwiń opis