e-Kiosk.pl - 21.WIEK EXTRA 3/2014

czytaj

21.WIEK EXTRA

3/2014 (03.07.2014)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 8.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 41% w porównaniu do ceny z okładki

20,00 zł

Opis

Miejsca, które otacza tajemnica; czy piramidę mogło wybudować 3000 robotników; ateński Akropol: co widziały te kamienie; Bibliotekę Aleksandryjską zniszczył ogień i religia; czy mechanizm z Antykithiry wskazywał błędne ogniki; zatonięcie Lusitanii: luksusowy parowiec poszedł na dno przez nielegalną amunicję; zniknięcie książąt w Tower – potwora Ryszarda III stworzył Szekspir i inni; kłótnia dwóch sprytnych kłamców o zdobycie bieguna północnego.

Kwartalnik 21 WIEK EXTRA został przygotowany z myślą o Czytelnikach, którzy chcą zgłębić wiedzę z wybranej dziedziny. Dotychczas prezentowaliśmy wydania z zakresu przyrody naturalnej, zagrożeń środowiska, historii nauki oraz dziejów ludzi…
W 21.WIEKU EXTRA w bardzo atrakcyjny i przystępny sposób odkrywamy wiedzę z różnych dziedzin nauki – często korzystamy z preferowanej przez Czytelników stylistyki pytań i odpowiedzi (np. 333 PYTANIA I ODPOWIEDZI NOWOCZESNEJ NAUKI). Każde wydanie ma temat przewodni, a jego przystępną i atrakcyjną dla Czytelnika formę gwarantuje podzielenie materiału na rozdziały dotyczące określonych zagadnień oraz wielość ilustracji.

czytaj więcej zwiń opis