e-Kiosk.pl - Dziennik Gazeta Prawna 04-06.04.2014 (66)

czytaj

Dziennik Gazeta Prawna

04-06.04.2014 (66)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.66 zł
983,00 zł

Opis

Nic nie robić, a zarobić: w wielkich projektach infrastrukturalnych nie chodzi o to, by zbudować, ale by budować jak najdłużej; szkoła prywatna nie znaczy lepsza; szefowie kradną, bo mogą; słoiki PRL-u: miliony ludzi uciekły do miast, kształtując w ten sposób kraj, jakim znamy go dzisiaj; przekręt na pożar: niemal zawsze, gdy ktoś chce popełnić przestępstwo ubezpieczeniowe na dużą skalę, rozważa użycie ognia; nie trzeba bać się Rosji – rozmowa z Borysem Kagarlickim, rosyjskim socjologiem i dyrektorem Instytutu Badań nad Globalizacją i Ruchami Społecznymi; zbyt trudna sztuka myślenia; kim jest prezydent Węgier: faszystą, wizjonerem czy po prostu skutecznym politykiem; polskie wynalazki: przynęta na ryby, co raka zwalcza.

Dodatki: Gazeta prawna, Prawnik, Prawo na co dzień, Kultura i program TV.

UWAGA! Kupując wydanie elektroniczne, otrzymasz treść dostępną gdzie indziej wyłącznie dla prenumeratorów pisma drukowanego!Dziennik Gazeta Prawna – od poniedziałku do piątku - aktualne, wiarygodne i najbardziej użyteczne informacje gospodarcze, finansowe i prawne w parze z najnowszymi wydarzeniami politycznymi i społecznymi z kraju i zagranicy. Interpretacje przepisów, porady ekspertów, wnioski, prognozy, opinie, analizy, komentarze do tego czym żyje Polska, Europa i świat - słowem wszystko, czego potrzebuje prawdziwy profesjonalista.

Gazetę wzbogacają:
- dodatki specjalistyczne tylko dla prenumeratorów, niedostępne w kiosku: Księgowość i Podatki uzupełniony o dodatek Rachunkowość i Audyt, Firma i Prawo, Samorząd i Administracja , Prawnik, Kadry i Płace uzupełniony o dodatek Ubezpieczenia i Świadczenia
- w każdy piątek specjalne magazynowe wydanie Dziennika Gazety Prawnej w całości z tekstami społeczno-ekonomicznymi. Dodatkowo tylko dla prenumeratorów nowy specjalistyczny „Tygodnik Gazeta Prawna" w całości poświęcony tematyce z zakresu podatków, rachunkowości, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa gospodarczego. Pomoc dla urzędników, księgowych, kadrowych, przedsiębiorców i prawników!

czytaj więcej zwiń opis