e-Kiosk.pl - Dziennik Gazeta Prawna 04-06.04.2014 (66)

czytaj

Dziennik Gazeta Prawna

04-06.04.2014 (66)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
3.66 zł
760,75 zł‚

Opis

Nic nie robić, a zarobić: w wielkich projektach infrastrukturalnych nie chodzi o to, by zbudować, ale by budować jak najdłużej; szkoła prywatna nie znaczy lepsza; szefowie kradną, bo mogą; słoiki PRL-u: miliony ludzi uciekły do miast, kształtując w ten sposób kraj, jakim znamy go dzisiaj; przekręt na pożar: niemal zawsze, gdy ktoś chce popełnić przestępstwo ubezpieczeniowe na dużą skalę, rozważa użycie ognia; nie trzeba bać się Rosji – rozmowa z Borysem Kagarlickim, rosyjskim socjologiem i dyrektorem Instytutu Badań nad Globalizacją i Ruchami Społecznymi; zbyt trudna sztuka myślenia; kim jest prezydent Węgier: faszystą, wizjonerem czy po prostu skutecznym politykiem; polskie wynalazki: przynęta na ryby, co raka zwalcza.

Dodatki: Gazeta prawna, Prawnik, Prawo na co dzień, Kultura i program TV.

UWAGA! Kupując wydanie elektroniczne, otrzymasz treść dostępną gdzie indziej wyłącznie dla prenumeratorów pisma drukowanego!

Kupując teraz prenumeratę roczną zapłacisz tylko 760,75 zł
Promocja ważna do 04.07.2017.

Dziennik Gazeta Prawna – od poniedziałku do piątku - aktualne, wiarygodne i najbardziej użyteczne informacje gospodarcze, finansowe i prawne w parze z najnowszymi wydarzeniami politycznymi i społecznymi z kraju i zagranicy. Interpretacje przepisów, porady ekspertów, wnioski, prognozy, opinie, analizy, komentarze do tego czym żyje Polska, Europa i świat - słowem wszystko, czego potrzebuje prawdziwy profesjonalista.

Gazetę wzbogacają:
- dodatki specjalistyczne tylko dla prenumeratorów, niedostępne w kiosku: Księgowość i Podatki uzupełniony o dodatek Rachunkowość i Audyt, Firma i Prawo, Samorząd i Administracja , Prawnik, Kadry i Płace uzupełniony o dodatek Ubezpieczenia i Świadczenia
- w każdy piątek specjalne magazynowe wydanie Dziennika Gazety Prawnej w całości z tekstami społeczno-ekonomicznymi. Dodatkowo tylko dla prenumeratorów nowy specjalistyczny „Tygodnik Gazeta Prawna" w całości poświęcony tematyce z zakresu podatków, rachunkowości, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa gospodarczego. Pomoc dla urzędników, księgowych, kadrowych, przedsiębiorców i prawników!

czytaj więcej zwiń opis

poprzednie wydania

pokaż wszystkie

Mogą Cię zainteresować

Jesteśmy na facebooku