e-Kiosk.pl - Rzeczpospolita 09.04.2014 (83)

czytaj

Rzeczpospolita

09.04.2014 (83)

Liczba stron: 60

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.40 zł
1290,00 zł

Opis

Lider Solidarnej Polski będzie dziś gościem ojca Tadeusza Rydzyka – czy dojdzie do zmiany sojuszy na prawicy; komornik zajął konta sejmiku mazowieckiego, by ściągnąć zaległy podatek janosikowy; oskarżany o molestowanie wychowanków duchowny odpowiada za kluczową inwestycję kurii; zabrońmy palenia e-papierosów w miejscach publicznych – apeluje znany onkolog; nowy rząd po raz pierwszy stawia realny opór rosyjskiej dywersji na wschodzie kraju; rząd w Atenach tryska przedwyborczym optymizmem – planuje też powrót na rynek obligacji; hakerzy zmienili metody działania – zamiast kilku mniejszych włamań wolą jeden duży numer; pierwsze zwycięstwo Agnieszki Radwańskiej w Katowicach; dziś ćwierćfinały, w których wszystko może się zdarzyć: Bayern – Manchester United i Atletico – Barcelona.

Dodatki: Ekonomia & Rynek, Prawo co dnia, Prawo i praktyka, Dobra firma, Rzecz o prawie.Rzeczpospolita jest ogólnopolskim dziennikiem opiniotwórczym dla ludzi biznesu. Każdego dnia podaje sprawdzone i obiektywne wiadomości z kraju i z zagranicy oraz dostarcza kompletnych informacji z zakresu ekonomii i prawa.
Rzeczpospolita pozwala czytelnikom na bieżąco śledzić sytuację finansową na polskim i światowym rynku oraz zmiany zachodzące w krajowym i unijnym prawie.
Większość menedżerów podejmuje kluczowe decyzje inwestycyjne w oparciu o informacje pochodzące z Rzeczpospolitej
Opiniotwórczy i biznesowy charakter uzupełnia nowoczesny i przejrzysty layout. W 2006 roku doceniło to Society for News Design przyznając tytuł „Najlepiej zaprojektowanej gazety świata”. Szatę graficzną Rzeczpospolitej wyróżniło również jury konkursu „GrandFront 2005”, nagradzając ją za szczególnie udany mariaż sztuki projektowej, redakcyjnej i edytorskiej.

czytaj więcej zwiń opis