e-Kiosk.pl - Wprost 25/2014

czytaj

Wprost

25/2014 (16.06.2014)

Liczba stron: 153

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.00 zł 5.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 36% w porównaniu do ceny z okładki

195,00 zł

Opis

Ktoś nielegalnie nagrał spotkania szefa MSW, prezesa NBP, byłego ministra transportu, taśmy są kompromitujące – to zamach stanu obliczony na obalenie rządu; co robi dziecko w brzuchu mamy, jak się je operuje i jak to jest z seksem u ginekologów, mówią bohaterowie książki Magdaleny Rigamonti; poważni, pod krawatem, na miesiąc przypominają sobie o krótkich spodenkach – bo mundial budzi w facetach marzenia i sentymenty; dyskryminowane ze względu na płeć i orientację wychodzą z cienia – lesbijki opowiadają o związkach, dzieciach i życiu; Europa przeżywa epidemię abdykacji.

Tygodnik WPROST to jeden z wiodących ogólnopolskich tygodników społeczno-informacyjnych. Ukazuje się od 1982 r. Od stycznia 2013 redaktorem naczelnym WPROST jest Sylwester Latkowski. WPROST jest najbardziej opiniotwórczym polskim tygodnikiem. W 2012 r. inne media powoływały się na publikacje WPROST 2211 razy – wynika z raportów Instytutu Monitorowania Mediów. Dla tygodnika pisze zespół znakomitych dziennikarzy i publicystów, w tygodniku publikują m.in. Magdalena Środa, Szymon Hołownia, Tomasz Jastrun, z redakcją współpracują też: Agata Młynarska, Jarosław Kuźniar, Piotr Najsztub, Karolina Korwin-Piotrowska.

Od kwietnia 2014 r. do każdego numeru Wprost dołączany jest Wprost BINZES, nowy magazyn biznesowy dostępny wyłączenie w wersji cyfrowej. To pismo dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć biznes, rynki i gospodarkę. Pokazuje trendy biznesowe, prezentuje konwergentny świat gospodarki, polityki i technologii.
Magazyn redaguje zespół Działu Biznes tygodnika WPROST. Pokazujemy najciekawsze przedsiębiorstwa i ich strategie, opisujemy najnowsze idee ekonomiczne i podpowiadamy, jak przetrwać zarówno w globalnej korporacji, jak i w małym rodzinnym biznesie – deklaruje Grzegorz Sadowski, redaktor prowadzący nowego magazynu. Informacje biznesowe mają zostać podane w sposób nowatorski, językiem, który nie odstraszy tych, którzy uważają, że ekonomia jest dla nich za trudna.
Magazyn WPROST BIZNES będzie się ukazywał co tydzień. Znajdą się w nim m.in. wyselekcjonowane najważniejsze informacje z Polski i ze świata, teksty analityczne, sylwetki ludzi biznesu, historie wielkich fortun, wielkich przekrętów, kalendarium na kolejny tydzień, nowe regulacje gospodarcze oraz biznesowe plotki i rankingi WPROST.
WPROST BIZNES jest tygodnikiem. Liczy 24 strony. Redaktorem naczelnym magazynu jest Sylwester Latkowski, redaktorem prowadzącym jest Grzegorz Sadowski, szef Działu Biznes tygodnika WPROST.

Numer 1/2007 możesz pobrać bezpłatnie.

czytaj więcej zwiń opis