e-Kiosk.pl - 21.WIEK EXTRA 4/2014

czytaj

21.WIEK EXTRA

4/2014 (09.10.2014)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.50 zł 8.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 41% w porównaniu do ceny z okładki

20,00 zł

Opis

Czy kiedyś naprawdę będziemy nieśmiertelni; czy można naruszyć nieodwracalny porządek; nauka na tropie nieśmiertelności; mózg, czyli ośrodek kierujący życiem; śmierć na 1000 sposobów; seks i śmiech: broń przeciwko stresowi; miasto: piekło na ziemi czy miejsce do życia; czy ludobójstwo jest uwarunkowane biologicznie, czy psychologicznie; technologicznego rozwoju nic nie zatrzyma; witajcie w świecie cyborgów; futurystyczne transplantacje.

Kwartalnik 21 WIEK EXTRA został przygotowany z myślą o Czytelnikach, którzy chcą zgłębić wiedzę z wybranej dziedziny. Dotychczas prezentowaliśmy wydania z zakresu przyrody naturalnej, zagrożeń środowiska, historii nauki oraz dziejów ludzi…
W 21.WIEKU EXTRA w bardzo atrakcyjny i przystępny sposób odkrywamy wiedzę z różnych dziedzin nauki – często korzystamy z preferowanej przez Czytelników stylistyki pytań i odpowiedzi (np. 333 PYTANIA I ODPOWIEDZI NOWOCZESNEJ NAUKI). Każde wydanie ma temat przewodni, a jego przystępną i atrakcyjną dla Czytelnika formę gwarantuje podzielenie materiału na rozdziały dotyczące określonych zagadnień oraz wielość ilustracji.

czytaj więcej zwiń opis

Jesteśmy na facebooku