e-Kiosk.pl - Kontynenty 1/2015

czytaj

Kontynenty

1/2015 (28.01.2015)

Liczba stron: 156

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.00 zł 19.99 zł

Opis

1959. Smak Colorado – zapomniany fotoreportaż z Polski; 2014. co zostało z Colorado – tropem mistrza; akt, urodzenia Irańczyka; biali czarni – przeklęte życie albinosa; Maryś, ja jednak nie umieram – niepublikowane listy z Afryki; Hidźra – boski hermafrodyta; Tomasz Gudzowaty – nieziemskie piękno.

Pismo przeznaczone jest dla ludzi, dla których i podróż, i czytanie mogą być przygodą; których pasjonują i dobra literatura, i intrygująca fotografia. Autorami „Kontynentów” są znani pisarze, nagradzani reporterzy, fotografowie i podróżnicy, m.in. Wojciech Jagielski, Jacek Hugo-Bader, Andrzej Stasiuk, Maria Wiernikowska, Adam Wajrak i wielu innych.
Duchowym patronem pisma jest Ryszard Kapuściński – w pierwszym numerze zostały pokazane nigdy niepublikowane fotograficzne portrety jego autorstwa. Ponadto czytelnik znajdzie reportaże, eseje, relacje i wspomnienia z podróży, a także obszerne fragmenty przygotowywanych do druku książek o tematyce podróżniczej oraz informacje o nowościach wydawniczych.

czytaj więcej zwiń opis